Angličtina je jedna zo najpoužívanejších jazykov. Dobrá znalosť anglického jazyka v dnešnej dobe je veľmi nevyhnutná. Ovládanie tohto jazyka obohatí Váš život v mnohých oblastiach. Budete s väčšou istotou komunikovať, rozšírite si okruh priateľov a jednoduchšie získate zamestnanie Vašich snov. Navyše Vám umožní naplno využívať internet a rôzne iné zdroje.  Od začiatočníkov po veľmi pokročilých – každý si u nás nájde vhodný kurz na dosiahnutie svojich cieľov.

Ponúkame hodiny anglického jazyka aj pre najmenších. V rannom veku sa deti rýchlo učia. Máme vypracované metódy, veľa pomôcok aj pre deti materských škôl. Pri intenzívnej výučbe predškoláci sú si schopní osvojiť aj dvojročné školské učivo. 

Maturanti u nás zatiaľ absolvovali len individuálne hodiny. V tom čase je individuálny prístup veľmi dôležitý. Zameriavame sa hlavne na najpotrebnejšie časti jazyka.

Zabezpečujeme aj firemnú výučbu v spoločnostiach. V pohodlí na Vašom pracovisku sa môžete vzdelávať tak individuálne, ako aj v skupine.

Pre nás je veľmi dôležitý osobný kontakt s našimi študentmi, ale samozrejme, aj naša jazyková škola sa musí prispôsobovať k rôznym podmienkam a požiadavkám klientov a doby. Vedieme aj online hodiny cez rôzne platformy.  

Na našich kurzoch sa zameriame na to, aby ste bez problémov zvládli každodennú anglickú konverzáciu, budeme sa však sústrediť aj na zlepšenie vášho písania, posluchu a čítania v angličtine.
Nebudú chýbať ani rôznorodé a zaujímavé hry či aktivity.

Počas kurzov sa zoznámite so všetkými dôležitými gramatickými javmi, ale predovšetkým si osvojíte ich praktické používanie v bežnej konverzácii.

Môžete sa učiť individuálne, alebo v skupine.
V prípade záujmu si vieme zabezpečiť aj firemnú výučbu vo Vašej spoločnosti.